logo brawo
Akcje
PROMOCYJNE:
Akcje promocyjne o niepowtarzalnym charakterze, to nasza specjalność. Organizujemy je w dowolnie wybranych przez klienta miejscach: galeriach handlowych, sklepach, w centralnych punktach miast, zapewniając niepowtarzalną scenografię, program i ludzi. Zawsze precyzyjnie ustalamy strategię z klientami, nie uznajemy rozwiązań krótkotrwałych. Staramy się wspólnie tworzyć mocne marki, proponując i realizując rozwiązania skuteczne. Liczą się przecież wyniki klienta i o tym zawsze pamiętamy.

INTEGRACYJNE:
Rafting, ewakuacja z kolejki górskiej, napad terrorystyczny, nurkowanie na Morzu Czerwonym czy odkrywanie tajemnic Syrii - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Każdy klient wymaga czegoś innego, a my każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie. Realizujemy nawet najbardziej szalone pomysły, nie zapominamy jednak o tym, że każdy organizowany wyjazd posiada jasno określone cele.

KULTURALNE:
Zawsze działamy tak, aby realizowane przez nas projekty były niepowtarzalne i zapadały w pamięć wszystkim uczestnikom imprez. Organizujemy dni miast, gmin, spektakle, koncerty, imprezy plenerowe, masowe. Zapewniamy kompleksową obsługę: od uzyskania pozwoleń, poprzez program, zaplecze techniczne, logistyczne, bezpieczeństwo, gastronomię, sponsoring, aż do uporządkowania terenu po imprezie.

EDUKACYJNE:
Przy współpracy z naszymi Klientami organizujemy imprezy o charakterze edukacyjnym, na których najmłodsi poznają tajniki najnowszych technologii, techniki pierwszej pomocy czy zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Staramy się również, aby realizowane przez nas imprezy o charakterze promocyjnym, posiadały wymiar edukacyjny dla każdego.